7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 3 279

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

ANASAYFABAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?
BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Uzun yıllardır havaalanı transferi alanında faaliyet gösteren ve kaliteli hizmeti ilke edinen şirketimizin bir parçası olmak ister misiniz?

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, özellikle turizm sektöründe faaliyet gösteriyorsanız, bayimiz olarak kazandıracağınız her müşteri için komisyon alabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

İş ortağımız olmak ise son derece basittir. [email protected] e-mail adresimize bayilikle ilgili talebinizi ve firma bilgilerinizi göndermeniz halinde sizinle irtibata geçerek sistemimize kaydınızı oluşturuyoruz. Akabinde kullanıcı adı ve şifrenizi size gönderiyoruz. Bu bilgilerle websitemiz üzerindeki BAYİ GİRİŞİ linkinden giriş yaparak bayilik panelinizden transfer siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Her sipariş için kazandığınız komisyon oranlarını görüntüleyebilir, size yapılan komisyon ödemelerinin detaylarını takip edebilirsiniz.

Başvuru süreci, komisyon oranları ve aklınıza takılan diğer sorularınız için [email protected] e-mail adresimize mail atabilir veya numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.
TÜRSAB
Türsab Belge No: 9306. Easygo.com.tr bir Easy Travel Seyahat Acentası web sitesidir
TÜRSAB
WhatsApp