24/7 CUSTOMER SERVICE 444 3 279

CUSTOMER REVIEWS

Transfer Direction

Airport

Transfer Point

Passengers

Passengers
CONTINUE

Baby/Child Seat

 

HOMEPAGECUSTOMER REVIEWS
Rating Value: 2Aggregate Rating: 5,0
Muhammet Ayhan
Sent: 26/09/2020
Perfect service level, kind and respectful driver, a brand new and clean car with everything you need for disinfection such as free disinfectant, eau de cologne, mask etc. I made a reservation for a VIP transfer from Esenyurt to Sabiha Gökçen, they informed me twice before the reservation date. Driver was just on time, and was driving his car safe and secure, respecting traffic rules. If you need a transfer in Istanbul, easygo is the best decision you would take!
Hatice Şengül
Sent: 25/03/2021
Küçük çocukla seyahat ettiğimden özel araçla havalimanına gitmek istedim ve easygo ile internette dolaşırken rastladım. Önce biraz tereddütlü yaklaştım, ancak o kadar içten tüm sorularıma cevap verdiler ki, çok rahatladım. Call centerdeki arkadaşların hepsi benimle sabırla ilgilendiler. Nihayetinde transferim gerçekleşti ve aynı şekilde Kaptan şoförlerden memnun kaldım. bebek arabama rahatça yer bulundu ve çocuk koltuğu da istediğim şekilde ayarlanmıştı. Avrupa da bu kadar itina ve dikkatli bir transfer firmasına rastlamadım. Bir daha Türkiyeye geldiğimde mutlaka yine easygo dan transfer ayarlayacağım. tüm easygo çalışanlara sonsuz teşekkürler, Harikasınız '
LEAVE COMMENT
If you would like to share your thoughts about our airport transfer service, please fill in the form below. Your feedback about our services is very valuable to us. Thank you very much for your feedback already.
Excellent
FOLLOW US
Don't forget to follow us on social media sites
TÜRSAB
WhatsApp