7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 3 279

MÜŞTERİ YORUMLARI

Transfer Yönü

Havaalanı

Transfer Noktası

Yolcular

Yolcular
DEVAMI

Bebek/Çocuk Koltuğu

 

ANASAYFAMÜŞTERİ YORUMLARI
Yorum Sayısı: 2Ortalama: 5,0
Hatice Şengül
Gönderildi: 25/03/2021
Küçük çocukla seyahat ettiğimden özel araçla havalimanına gitmek istedim ve easygo ile internette dolaşırken rastladım. Önce biraz tereddütlü yaklaştım, ancak o kadar içten tüm sorularıma cevap verdiler ki, çok rahatladım. Call centerdeki arkadaşların hepsi benimle sabırla ilgilendiler. Nihayetinde transferim gerçekleşti ve aynı şekilde Kaptan şoförlerden memnun kaldım. bebek arabama rahatça yer bulundu ve çocuk koltuğu da istediğim şekilde ayarlanmıştı. Avrupa da bu kadar itina ve dikkatli bir transfer firmasına rastlamadım. Bir daha Türkiyeye geldiğimde mutlaka yine easygo dan transfer ayarlayacağım. tüm easygo çalışanlara sonsuz teşekkürler, Harikasınız '
Muhammet Ayhan
Gönderildi: 26/09/2020
Perfect service level, kind and respectful driver, a brand new and clean car with everything you need for disinfection such as free disinfectant, eau de cologne, mask etc. I made a reservation for a VIP transfer from Esenyurt to Sabiha Gökçen, they informed me twice before the reservation date. Driver was just on time, and was driving his car safe and secure, respecting traffic rules. If you need a transfer in Istanbul, easygo is the best decision you would take!
YORUM BIRAKIN
Şirketimizin sunduğu havaalanı transfer hizmeti hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz lütfen alttaki formu doldurunuz. Hizmetlerimizle ilgili geri dönüşleriniz bizim için çok değerlidir. Şimdiden geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.
Mükemmel
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.
TÜRSAB
WhatsApp